Zaufali Nam

Zaufali Nam

Nasi Partnerzy

APEXnet to organizacja działająca na zlecenie administracji publicznej, samorządu terytorialnego oraz podmiotów branży budowlanej i inwestycyjnej w zakresie działalności: szkoleniowej, doradczej, wydawniczej. APEXnet specjalizuje się w zamówieniach publicznych. Organizuje szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte, Studium Zamówień Publicznych, Zjazdy Specjalistów, Dni Otwarte, Konferencje i inne wydarzenia branżowe.

www.dzwignice.info to specjalistyczny portal branżowy, adresowany do producentów i użytkowników urządzeń, firm usługowych, szkoleniowych oraz innych podmiotów związanych z branżą urządzeń służących do podnoszenia i manipulacji ładunkiem oraz transportu bliskiego. Zawiera katalogi branżowe, serwis informacyjny, ogłoszenia oraz bazę wiedzy specjalistycznej.

Instytut działa jako niezależna jednostka naukowa, prowadząca interdyscyplinarne i porównawcze studia nad rolą instytucji prawnych w konstytuowaniu oraz funkcjonowaniu rynku, zarówno z punktu widzenia kształtu danej regulacji, jak i ram instytucjonalnych jej tworzenia.

ITwiz to nowoczesne pismo o IT i biznesie. Magazyn ITwiz jest tworzony przez doświadczonych dziennikarzy oraz najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki temu jest silnym merytorycznie pismem eksperckim. To niezależne i obiektywne dziennikarstwo, silna merytoryka, prowokacja, prawdziwa rzeczywistość IT.

Money.pl to największy polski portal finansowy i zarazem największe medium biznesowe w Polsce.Użytkownikom pomaga w podejmowaniu najtrudniejszych decyzji finansowych: wskazuje możliwości inwestowania oszczędności, doradza przy zaciąganiu zobowiązań, zakupie nieruchomości, znalezieniu nowej pracy oraz w podnoszeniu zawodowych kwalifikacji.

MultiExpo to organizator imprez targowych na najwyższym poziomie. Firmę charakteryzuje doświadczenie i profesjonalne podejście do projektu, a także zaangażowanie, oryginalne pomysły i sprecyzowane cele. To wszystko sprawia, że MultiExpo to synonim dobrego wyboru i sukcesu każdej imprezy, której organizacji się podejmuje.

MultiTrain to firma, która zajmuje się organizacją konferencji i szkoleń. Skupia działania wokół organizacji prestiżowych imprez przeznaczonych dla biznesu.

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, którego celem jest tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi marketingu bezpośredniego w Polsce, a także promowanie i współtworzenie odpowiednich warunków ramowych dla innowacyjności i akceptacji społecznej marketingu bezpośredniego jako pożądanej formy komunikacji w życiu gospodarczym.

Reseller News to miesięcznik, oferujący nową jakość na rynku pism dla branży informatycznej. Jego celem jest prezentacja najnowszych trendów rynkowych, analiza sytuacji w poszczególnych segmentach IT i przedstawianie na łamach opinii liczących się graczy.

Seminars Conferences Consulting działa w sektorze komunikacji biznesowej i specjalizuje się w organizacji konferencji oraz szkoleń dla różnych sektorów gospodarki. Oferta SCC skierowana jest do specjalistów jak również do kadry zarządzającej z czołowych firm i instytucji w Polsce.

Comite to spółka wspierająca swoich klientów w organizacji i zarządzaniu procesem sprzedaży, mając na uwadze w szczególności procedury i specyfikę rynku publicznego.

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka powstało w 1997 roku. Pierwszą publikacją był „Poradnik Podatnika”, który od razu okazał się wydawniczym sukcesem. Dziś Wydawnictwo jest jednym z liderów na rynku publikacji fachowych, a poza „Poradnikiem Podatnika” wydaje blisko 70 publikacji cyklicznych, zarówno drukowanych jak i elektronicznych.