O nas

O nas

Grupa Marketingowa TAI to nowoczesna firma, która składa się z silnych działów produktowych zrzeszonych w ramach jednej grupy. To jedna z niewielu firm na rynku, która oferuje usługi dostosowane do potrzeb Klientów na wszystkich etapach działalności ich firmy.

Nasze atuty to: 25 letnie doświadczenie, profesjonalizm, kompleksowość i nowoczesność.

W skład Grupy Marketingowej TAI wchodzą marki:

PressInfo.pl – profesjonalny monitoring rynku zamówień publicznych, planowanych i realizowanych inwestycji oraz przyznanych dotacji. Pozyskane informacje wprost identyfikują podmioty na rynku, które w danym momencie dysponują zleceniami, środkami finansowymi lub planują, czy realizują inwestycje. Jako jedyna firma na rynku, gromadzone dane  dostarczamy do naszych Klientów nie tylko w formie codziennych informatorów, ale również pod postacią raportów i zestawień danych, które umożliwiają rzetelne analizy i podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Dane gromadzimy od 2001 roku – jesteśmy jedynym podmiotem na rynku, który dysponuje tak dużym zbiorem informacji.

Targetmarketing.pl – wspieramy procesy sprzedażowe dostarczając biznesowe bazy danych. Polecamy je w szczególności Klientom, którym zależy na szybkiej informacji niezbędnej do natychmiastowego działania. Stanowią doskonałą podstawę do prowadzenia skutecznych akcji sprzedażowych i marketingowych. Umożliwiają bezpośredni kontakt z osobami, które mogą być zainteresowane Państwa produktem lub usługą.

Oferowane zestawienia dostarczamy w formie elektronicznej, zabezpieczone hasłem. Dzięki udostępnieniu baz w formacie .xls można z łatwością eksportować i edytować dane.

Dzięki oferowanym usługom, nasi klienci mogą:

  • optymalizować koszty i oszczędzać czas
  • badać rynek, konkurencje, markę, lojalność i zadowolenie z świadczonych usług
  • dotrzeć do kontrahentów i pozyskać nowe zlecenia
  • eksplorować nowe obszary i wprowadzać produkty na rynek, minimalizując ryzyko związane z podjęciem niewłaściwych decyzji biznesowych