PressInfo

PressInfo

Ekspert w dziedzinie monitoringu i analizy rynku zamówień publicznych.

Serwis Pressinfo.pl to jedna z największych na polskim rynku internetowa baza danych zawierająca informacje przetargowe, pozaprzetargowe oraz inwestycyjne. Łączymy wiarygodność z nowoczesnością. Dane gromadzimy nieprzerwanie od 25 lat. Do ich przetwarzania wykorzystujemy obecnie najnowsze osiągnięcia technologii informatycznej m.in. sztuczną inteligencję. Następnie w indywidualny sposób konfigurujemy opracowania dostarczane użytkownikom. Dlatego raporty Pressinfo są rzetelnym i wygodnym narzędziem pozyskiwania aktualnych informacji biznesowych. Dzięki Pressinfo.pl każdy abonent serwisu w dogodny sposób monitoruje rynek i konkurencję na bieżąco otrzymując informacje o pojawiających się możliwościach biznesowych. Zainteresowani pogłębioną analizą mogą uzyskać kompleksowe raporty dotyczące rynku przetargów w Polsce.

W ramach serwisu oferujemy profesjonalny monitoring oraz opracowanie informacji biznesowych:

Monitoring Zleceń

Jeśli procedury narzucane przez Ustawę o Zamówieniach Publicznych są dla Państwa zbyt skomplikowane, proponujemy skorzystanie z codziennie aktualizowanej bazy zleceń niebędących przetargami. W naszej bazie znajdują się tysiące ofert na usługi, wykonawstwo i dostawy każdego miesiąca. W ramach usługi proponujemy monitoring zleceń, aukcji, licytacji, negocjacji, a także zapytań o cenę, ofertowych i innych.

Monitoring Zamówień i Przetargów

Każdego roku w Polsce ogłaszanych jest ponad 400 tysięcy przetargów na usługi, wykonanie i dostawy. Proponujemy Państwu codzienny monitoring zamówień i przetargów w formie informatora lub raportów (*xls.), dostarczany na skrzynkę e-mail. Otrzymają Państwo pełne informacje o ogłoszonych przetargach w dowolnej branży i/lub regionie wraz z pełną dokumentacją przetargową. Analizujemy dokumentację SIWZ pod kątem nazw konkretnych produktów, procesów, technologii i wskazanych zagadnień.

Monitoring Wyników Przetargów

W naszej bazie znajduje się komplet ogłoszonych wyników przetargów w podziale na wiele kryteriów: branży, terytorium, nazwy zwycięzcy, nazwy ogłaszającego. Wyniki publikowane są w połączeniu z pełnymi danymi wygrywających oraz w podziale na części i pakiety. Posiadamy dane zgromadzone od ponad 15 lat w podziale na wiele kryteriów umożliwiających analizę, badanie rynku i podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Monitoring Inwestycji planowanych i realizowanych

Informacja o inwestycji często jest jedynym sygnałem mówiącym o tym, że dzieje się coś nowego – w wielu przypadkach do ich realizacji nie są ogłaszane zamówienia. Inwestycje planowane i realizowane to 100% produkt niebędący dodatkiem do monitoringu przetargów i zamówień, a pełnowartościowa usługa dająca szerokie rozeznanie na rynku. Monitorujemy kilkadziesiąt branż (nie tylko budowlaną).

Monitoring Przyznanych Dotacji

Na bieżąco monitorujemy rynek przyznanych dotacji. W ramach usługi otrzymają Państwo informacje o przyznanych środkach publicznych (unijnych, samorządowych, gminnych itp.) na daną inwestycję lub dany projekt.

Specjalistyczne Raporty Branżowe

Monitoring rynku inwestycyjno-przetargowego w formie raportów i zestawień oszczędzi czas, umożliwiając analizę i wyciąganie wniosków. Jako pierwsi na rynku zaproponowaliśmy specjalistyczne raporty, które pozwalają na szeroką analizę określonego sektora gospodarki w ramach rynku inwestycyjno –przetargowego. Mogą one obejmować swoim zakresem dokładną tematykę całej branży, regionu lub produktu/usługi. Dzięki takiej informacji można pozyskać partnerów biznesowych i nowe kontrakty, a także przygotować analizę działań konkurencji oraz zaplanować strategię firmy w oparciu o prognozę zamówień na rynku.

PressInfo
Zobacz serwis Pressinfo.pl