O firmie


PressInfo.pl to wiodąca marka należąca do Grupy Marketingowej TAI sp. z o.o.
W ramach serwisu oferujemy profesjonalny monitoring informacji biznesowych:

nasze wyróżnienia

Nasze wartości


Uczciwość i zaufanie

jesteśmy pracodawcą z ponad 25-letnim doświadczeniem. Zatrudniamy na atrakcyjnych warunkach, także na umowę o pracę. Stosujemy zasady uczciwości i transparentności. Pracę u nas mogą podjąć zarówno osoby młode – studenci i absolwenci, jak i w wieku 50+, a także osoby niepełnosprawne.

Stawiamy na ciągły rozwój pracowników i firmy

wdrażamy nowe systemy i technologie, rozwijamy nowe biura. Obecnie pracujemy w 3 miastach: Łodzi, Warszawie i Poznaniu, gdzie mieści się również Profi Center – wyspecjalizowane i nowoczesne Contact Center.

Rozumiemy Twoje potrzeby

jeśli nie masz doświadczenia – nie przejmuj się – wszystkiego Cię nauczymy! Młodym i niedoświadczonym pracownikom zapewniamy wejście na rynek pracy, szkolenia i wszelkiego rodzaju wsparcie merytoryczne.

Stabilność

praca u nas daje możliwość samorealizacji, zdobywania nowych doświadczeń i wdrażania własnych pomysłów. Naszym pracownikom zapewniamy system profesjonalnych szkoleń. Każdy ma możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy. To właśnie dlatego wielu z naszych pracowników zostaje z nami na lata.Grupa Marketingowa TAI
Sp. z o.o.
ul. Jordanowska 12
04-204 Warszawa
kadry@tai.pl
+48 22 612 12 60Centrum Poznań
ul. Kochanowskiego 18/6
60-846 Poznań
800 800 707Centrum Obsługi Informatycznej
ul. Frysztacka 91C
43-400 Cieszyn
centrumit@tai.pl

Znajdź nas!