Zagórski Józef
Zakład Radiestezji 
- koncesjnowany -

ul. Winiarska 4
92-607 Łódź
tel. (0-42) 648-82-35

 

Witam Państwa na swojej stronie internetowejzdjecie p. Zagórskiego

Jestem zawodowym dyplomowanym radiestetą, ekspertem i mistrzem radiestezji, psychotroniki i bioterapi, na którego doświadczeniu i wiedzy możecie Państwo śmiało polegać. Moje kompetencje potwierdzają nie tylko dyplomy (Radiestezja profesjonalna jest ujęta w Dz. U. z 1983 r. jako zawód wymagający do wykonywania uprawnień mistrzowskich), ale także wiele odbytych szkoleń i praktyk w zakresie radiestezji, bioterapii i psychotroniki w ośrodkach w kraju i za granicą oraz 50 letnie doświadczenie w tych dziedzinach. Posiadam także w swoim dorobku wiele artykułów i prac tematycznych z tych dziedzin wiedzy, a także wiele wykładów i prelekcji w kraju i za granicą, również w USA i Kanadzie. Jestem oficerem rezerwy lotnictwa.

Jestem wspóltwórcą i współorganizatorem profesjonalnej radiestezji w Polsce. Przez  wiele lat byłem wiceprzewodniczącym Krajowej Komisji Branżowej i Egzaminacyjnej przy Centralnym Związku Rzemiosła i wiceprezesem Łódzkiego Stowarzyszenia Psychotronicznego.

Wykonuje profesjonalne usługi i ekspertyzy radiestezyjne w zakresie szkodliwego promieniowania w mieszkaniach i na działkach budowlanych, wskazuję lokalizaję studni. Wykonuję także usługi teleradiestezyjne (badania mieszkań i terenów budowlanych i innych badań - na odległość) na podstawie map i innych przedmiotów (świadków). Polecam swoje usługi - ekspertyzy - radiestezyjne, szczególnie przy badaniu terenów pod zabudowę, już w fazie wstępnego projektowania obiektu. Taka ekspertyza radiestezyjna, wykonana przed lokalizacją budynku, uchroni wielu klientów biur projektowych przed poważnymi negatywnymi skutkami dla zdrowia, wynikającymi z niewłaściwej lokalizacji budynków, szczególnie mieszkań na strefach zaburzeń geopatycznych (patogennych). Ekspertyzy tę wykonywane są na planach w skali 1:500 (mieszkania 1:50 lub 1:100) z podaniem szkodliwych stref i optymalnej lokalizacji budynku. 

Zajmuję się także bioterapią, w tym niekonwencjonalnymi metodami usuwania bezpłodności. Posiadam  także niezwykle dużą wiedzę z zakresu astrologii, dalekowschodnich technik relaksacyjnych, joggi, psychoedukacji, w tym również udzielania pomocy duchowej. 

Wysoka  jakość świadczonych usług radiestezyjnych wynika z posiadanych przeze mnie wysokich kwalifikacji radiestezyjnych, dużej wiedzy z zakresu medycyny niekonwencjonalnej oraz stosowania różnych technik bioterapeutycznych. Wiedza ta została pogłębiona w czasie licznych podróży po wielu krajach świata i zapoznaniem się z różnymi metodami z zakresu medycyny nie konwencjonalnej.

Ponieważ nie każdy zdaje sobie sprawę z tego w jakim stopniu nasze otoczenie wpływa na nasz organizm , często ignorujemy jego wpływ, narażając na szwank nasze zdrowie.  W wielu wypadkach zwykłe przesunięcie łóżka czy biurka usuwa przyczyny zaburzeń zdrowotnych, ale sposób i miejsce takiej zmiany wskaże Państwu tylko doświadczony i uprawniony radiesteta. 

Oczekuję nawiązania współpracy z Państwem, korzystnej dla obu stron.

TAI ** 94-77 ** Ogólnopolska Informacja Gospodarcza